Bağımsız, seksi, genç ve modern bir kadın olan Louise, ne istediğini bilen ve elde etmeyi başaran biridir. Yaşamak onun için zevk vermektedir.

Paskalya’da erkek arkadaşı François’yı ilk defa ailesi ile tanıştırmayı planlamaktadır. Ve...Bir felaket. Bir yıkım.. Bir gece Louise seksten zevk alabilme yeteneğini kaybetmiş olduğunu farkeder. Hiç bir şey hissetmemekle beraber istediği gibi tatmin olamıyordur. Ve seks Louise için gerçekten önemlidir. François’nın olaya yaklaşımı Louise için yetersiz gelir ve onu suçlar.

Paskalya geldiğinde Louise ailesinin evine gider. Yalnız gelmesi herkesi hayal kırıklığına uğratır. Yemek sırasında, sorununu evdeki herkese anlatır. Durum iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Seks sorunundan öte kendini keşfetmesi gerekmektedir.

Geri döndüğünde, kaybettiği şeyi bulmak için umutsuz bir arayışla her şeyi dener. Fakat halen problemin asıl nedenini gözardı etmektedirr. Uzlaşma ve anlaşma üzerine kurulu, bağımsızlığını kaybedeceği bir ilişki yaşamamak için aşık olmayı reddetmektedir.

Sadece sevişmekten zevk almak, kadın için gerçekten yeterli mi?