Yönetmen: Isabelle Broué
Oyuncular
Slogan: Aşk He Derde Deva mı?
Tür: Komedi
Yapım Yılı: (82 dk)
Vizyon Tarihi: 22 Temmuz 2005 Cuma
Senaryo: Isabelle Broué, Hélène Woillot
Yapımcı Firma: Elzévir Films
Yapım Ülkesi: Fransa
Orijinal Dil: Fransızca
Orijinal Adı: Tout Le Plaisir Est Pour Moi
Dağıtıcı Firma: Chantier Films

Zevk Düşkünü Filminin Özeti

Bağımsız, seksi, genç ve modern bir kadın olan Louise, ne istediğini bilen ve elde etmeyi başaran biridir. Yaşamak onun için zevk vermektedir.

Paskalya’da erkek arkadaşı François’yı ilk defa ailesi ile tanıştırmayı planlamaktadır. Ve...Bir felaket. Bir yıkım.. Bir gece Louise seksten zevk alabilme yeteneğini kaybetmiş olduğunu farkeder. Hiç bir şey hissetmemekle beraber istediği gibi tatmin olamıyordur. Ve seks Louise için gerçekten önemlidir. François’nın olaya yaklaşımı Louise için yetersiz gelir ve onu suçlar.

Paskalya geldiğinde Louise ailesinin evine gider. Yalnız gelmesi herkesi hayal kırıklığına uğratır. Yemek sırasında, sorununu evdeki herkese anlatır. Durum iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Seks sorunundan öte kendini keşfetmesi gerekmektedir.

Geri döndüğünde, kaybettiği şeyi bulmak için umutsuz bir arayışla her şeyi dener. Fakat halen problemin asıl nedenini gözardı etmektedirr. Uzlaşma ve anlaşma üzerine kurulu, bağımsızlığını kaybedeceği bir ilişki yaşamamak için aşık olmayı reddetmektedir.

Sadece sevişmekten zevk almak, kadın için gerçekten yeterli mi?

Yorum Yaz"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
İlk yorumu siz yapın...

Zevk Düşkünü Filminin Oyuncuları


>> >> Zevk Düşkünü

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor