Yönetmen: Haydar Işık
Oyuncular
Tür: Korku, Gerilim
Yapım Yılı: 2018 (79 dk)
Vizyon Tarihi: 7 Eylül 2018 Cuma
Senaryo: Özlem Bölükbaşı, Haydar Işık
Yapımcı Firma: 11 K Film
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: MC Film

Zifir-i Azap Filminin Konusu

Zifir-i Azap, kısa yoldan para kazanmak için arkadaşları ile define aramaya giden Hakan’ın yaşadığı korkunç olayları konu ediyor. Hakan, zengin olmanın hayali ile yaşayan hırslı bir adamdır. Kısa yoldan para bulmanın derdine düşen Hakan, bunun için her şeyi yapmaya göze alır. Para kazanma hırsı yüzünden adeta gözü dönmüş olan Hakan farkında olmadan arkadaşlarını da etkiler. Hakan, arkadaşlarını da yanına alarak define bulmak için bilmedikleri bir sona doğru yola koyulur. Çıktıkları bu yolculuk onların hayatının alt üst eder. Boyabat Kalesi’ne varan yolculukları ölümün soğuk yüzü ile karşı karşıya kalmalarına neden olur. Aklın sınırlarını zorlayan yolculukları bin yılı aşkın süredir toprağın altında bekleyen tılsımlı bir gömüye varır. Ancak bu lanetli keşif Hakan’ın umduğu gibi onu zengin edip hayatını kurtarmayacak, hayatını kara ve korkunç bir kabusa çevirecektir.

Korku ve gerilim türündeki 'Zifir-i Azap' filminin yönetmen koltuğunda Haydar Işık oturuyor. Yapımı 11 K Film'e ait olan filmin senaryosunu ise Özlem Bölükbaşı kaleme alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Ümit Acar, Burhan Çelik, Ayberk Yılmaz, Ömer Konakçı, Mehmet Aydoğmuş, Ömer Baran gibi isimler yer alıyor.

Zifir-i Azap Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 5 Yorum
 • Film Notu 9/10
  ASLI AKÇİN 14.9.2018 12:03:00
  SAYIN YETKİLİLER CİNLER EVET VAR DA KİM 'HOP KAMERA GELDİ POZ VERDER Kİ'
 • Film Notu 1/10
  rezelet 13.9.2018 12:43:00
  Resmen rezalet.oyunculuklar o kadar kötü ki verdiğim paraya lanet ettim
 • Film Notu 8/10
  seda bağcı 8.9.2018 11:02:00
  guzeldi. senaryo çok iyi olmuş. bayan oyuncular vasattı. bir de mafya babası ortalık mafya babası dolu. mesela orhan aydın cuk otururdu.
 • Film Notu -/10
  Fatih.A 8.9.2018 01:32:00
  Muhteşem bir filmdi. Tokat gibi yüzüme vurdu hayatın gerçeklerini. Anladımki yolun sonu belli. O kadar gerçek olmuşki tek kelime muh te şem...
 • Film Notu 1/10
  Sanane sanane 7.9.2018 13:26:00
  Benim rüyam bile daha korkunç bu ne ayqu milletde filmde bişi var zannedip gidicek siccin 5 e gidin daha iyi

Zifir-i Azap Filminin Oyuncuları